Výuka první pomoci zážitkem 

  • Nudí se Vaši zaměstnanci při školení první pomoci?
  • Jsou tato školení nezáživná a teoretická?
  • Odehrávají se celá v místnosti a nikoho to nebaví?

Pokud ano, pak je výuka první pomoci zážitkem určena právě Vám. Objevte nový svět, ve kterém je všechno obráceně! První pomoc přestává být přítěží a stává se příležitostí. Z nudy se stane zábava a adrenalinový zážitek, který budou Vaši zaměstnanci chápat jako odměnu a benefit. Místo spánku se bude společně tvořit týmový duch a pozitivní atmosféra. 


Výuka první pomoci pro školky

Pro prťata z mateřských škol máme připraven 40-ti minutový program interaktivní a zábavné výuky první pomoci, kde se naučí proč a jak poskytnout první pomoc, koho oslovit, kam telefonovat a co říct té paní na drué straně telefonu. Děti se seznámí s obsahem zdravotnického batohu a použití jednotlivých hejblátek a nástrojů.

Taktéž nabízíme výuku pro pedagogické pracovníky a rodiče dětí, které mateřskou školu navštěvují. Většina rodičů si přeje a očekává, že dítě svěří do rukou člověku který je schopen poskytnout kvalitní péči.

Zdravotní dozor

Sportovní nebo kůlturní akci, závody či jinou aktivitu jsme schopni zajistit zdravotním dozorem ve složení zdravotnický záchranář, lékař, sestra, zdravotník ZZA.
V případě že tým neošetřuje je možnost ukázek resuscitace či předvedení resuscitační figuríny BRAYDEN.

Zdravotník na školu v přírodě, tábor

Jsme schopni zajistit zdravotníka zotavovacích akcí, sestru, záchranáře také na pozici zdravotník pro školy v přírodě, tábory.